Aizdevums vasarai – 5 idejas brīvdienām | Kimbi.lv


Foto: Pixabay.com / StockSnap

Brīdī, kad termometra stabiņš pakāpjas augstāk, naktis kļūst īsākas un dzīve – priecīgāka, ir īstais laiks plānot brīvdienas. Ja lielajiem vasaras plāniem nepieciešams finansiāls atbalsts – aizdevums – mēs, Kimbi.lv, varam palīdzēt. Taču, kuras 5 brīvdabas aktivitātēs ir tā vērtas, lai Tu iekļautu tās savos atvaļinājuma plānos? Izlasi šo rakstu un noskaidro!

1. Džungļi bez džungļiem – piedzīvojumu parks Siguldā

Kurš gan neatceras grāmatu vai filmas par Tarzānu – džungļu puisi, kurš bez šķietamas piepūles bija iemanījies pārlēkt no viena koka uz nākamo? Ja rāpšanās, kāpelēšana un sevis pārvarēšana ir tuva arī Tev, vasaras brīvdienās dodies uz Siguldu – Baltijā lielāko piedzīvojumu parku Tarzāns. 

Šajā piedzīvojumu parkā Tevi sagaidīs lērums aizraujošu atrakciju, piemēram:

 • aktivitātes bērniem – velokarti, batutu parks, piepūšamās atrakcijas u.t.t.;
 • aktivitātes drosmīgajiem – katapulta, kas uzšaus Tevi 20 m augstumā, ļaujot sajust bezsvara stāvokli, kā arī milzīga izmēra šūpoles, kas nodrošina brīvo kritienu pat 14 m virs zemes;
 • aktivitātes jautrai laika pavadīšanai – piemēram, brauciens ar kameru, rodeļu trase, gumijlēkšana uz batuta, vai iespēja pārbaudīt savus spēkus brīvdabas šautuvē;
 • Tarzāna šķēršļu trase – to veido vairāk nekā 130 dažādas grūtības šķēršļu, kas izvietoti 11 trasēs un tā vien gaida, kad pieņemsi to izaicinājumu! Starp citu, daudzas no šīm atrakcijām atrodas 20 m augstumā…
 • izbraukums ar krēslu pacēlāju pāri Gaujas ielejai – brīdim, kad adrenalīna pilnās aktivitātes jau nedaudz nogurdinājušas.

Tarzāns

Foto: Pixabay.com / RitaE

Vasaras sezonā Tarzāna piedzīvojumu parks apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no plkst. 10.00 – 20.00. Vari doties ceļā, kad vien ienāk prātā!

2. Vējš matos un vējš tunelī – Aerodium atrakcija

Viesojoties Siguldā, noteikti ir vērts piestāt arī Rīgas – Vidzemes šosejas 47. kilometrā un atdot gada laikā uzkrāto nogurumu vējam.

Aerodium vēja tunelī Tu varēsi izvēlēties starp atšķirīgiem, 2, 4, 6 vai vairāk minūšu lidojumiem un instruktora pavadībā apgūt visus nepieciešamos priekšnosacījumus. Tev būs nepieciešams tikai ērts apģērbs un apavi, kā arī vēlme pacelties tuvāk mākoņiem. 

Vēja tunelis savu sezonu atsāk jau tūlīt pēc Līgo svētkiem – nenokavē!

3. Militārs izaicinājums – lāzertags Rīgā

Ja Tavos vasaras plānos ietilpst atpūta lielā draugu kompānijā, ierosini kopīgi aizbraukt uzspēlēt lāzertagu jeb lāzerpeintbolu. Vari izvēlēties, piemēram, kādu no Guns n Lasers izklaides parkiem, kas atrodami Rīgā.

Lāzertags, atšķirībā no peintbola, nerada zilumus – trāpījuma gadījumā sajutīsi vien vibrāciju (turklāt, ja nav ložu, par tām nav jāpiemaksā). Arī spēle būs godīgāka, jo Tavs šaujamais pats izslēgsies brīdī, kad pretinieks būs Tevi pievarējis.

Lāzertags

Foto: Pixabay.com / micahchelf

Dienu, kas pavadīta, aktīvi kustoties un azartiski cenšoties apspēlēt draugus – pretiniekus, omulīgi varēsi noslēgt parka piknika vietā. Pirms dodies ceļā, neaizmirsti sagatavot nelielu proviantu līdzi ņemšanai!

Brīvdabas lāzertaga aktivitātes noris Andrejsalā, savukārt sliktos laikapstākļos labākā izvēle būs iekštelpu parks Juglā. Spēles notiek jebkurā laikā, taču iepriekš piesakies, zvanot pa tālr.: 27 274 646 vai sazinoties ar rīkotājiem izklaides parka mājas lapā.

4. Brauciens pretī adrenalīnam – autotrases un ūdensmotocikli

Asu izjūtu meklējumos, šajā vasarā ielūkojies arī Ropažu novada Sila priedēs esošā Sporta kompleksa 333 piedāvājumā un izved pastaigā kādu dzels rumaku. Paralēli veikparkam un dažāda veida auto braukšanas apmācībām, sporta kompleksā atradīsi arī:

 • kartingus gan pieaugušajiem, gan bērniem;
 • ūdensmotocikla apmācības iesācējiem un zinātājiem;
 • iespēju pacelties virs ūdens, kāpjot uz (vārda tiešā nozīmē) aizraujošā turbīndēļa.

Vairāk informācijas par pieteikšanos interesantajām aktivitātēm, meklē 333 interneta vietnē.

Foto: Pixabay.com / herbert2512

5. Vasaras aizdevums ziemai – atpūta uz ūdens Ventspilī

Ja Tavā kustīgās atpūtas kārotāju sarakstā ir arī kāds gados jauns līdzbraucējs, varat doties uz Ventspili un izbaudīt brīvdabas peldi ne tikai jūrā, bet arī ūdens atrakciju parkā.

Ventspils Pludmales akvaparks atrodas netālu no Zilā karoga pludmales un vasaras mēnešos, sākot no jūnija, apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no plkst. 10.00 – 21.00.  Apmeklējot šo parku,  Tu atradīsi trīs baseinus un divus – 8 m un 10 m augstus – torņus, kas paredzēti braucieniem pa slīdkalniņiem. Starp citu, patiks ne tikai bērniem…

Taču, ja gribas nedaudz dziļākus ūdeņus, apvieno akvaparku ar Ventspils veikparka apmeklējumu. Tur atradīsi visu veikošanai nepieciešamo, kā arī:

 • īrēšanai pieejamus SUP dēļus kopīgiem braucieniem;
 • vasaras lieliskākā sporta veida – volejbola – laukumu;
 • līdzsvara virvi, kur izmēģināt savus spēkus;
 • pirtiņu lieliskam dienas noslēgumam u.t.t.

Pēc kārtīgas atpūtas Ventspilī, emocijas būs sapelnītas vēl ilgi uz priekšu – pietiks visai ziemai!

Foto: Pixabay.com / PublicDomainPictures

Aizdevums drošam atvaļinājumam

Ja šeit minētajām vai citām vasaras aktivitātēm plānoti finanšu līdzekļi piepeši kļuvuši vajadzīgi citu jautājumu risināšanai (piemēram, automašīnas remontam, lai vispār varētu aizbraukt atvaļinājumā), Tev noderēs Kimbi.lv aizdevums internetā.

Piesakoties kredītlīnijai, Tu varēsi no sava konta izņemt tieši tik naudas, cik nepieciešams un tieši tad, kad nepieciešams, lai izbaudītu brīvdienas ar mierīgu sirdi un apziņu, ka esi pilnībā nodrošinājies pret neparedzamām situācijām.

Atceries, ka aizdevums jāuztver atbildīgi – aizņemies, izvērtējot iespējas summu atmaksāt, un izbaudi vasaru ar pilnu krūti! Dalies ar šo rakstu sociālajos tīklos un iedvesmo draugus iepazīt jaunas vietas un gūt jaunu pieredzi!

11.05.2018