Izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.

Jautājumi unatbildes

Lai saņemtu Kredītlīniju, Jums:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai nenokārtotu parādsaistību
  • nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums
  • ir jābūt spējai atmaksāt kredītu

3 vienkārši soļi

  1. Aizpildiet pietiekuma anketu, norādot personisko informāciju
  2. Identificējieties ar bankas palīdzību
  3. Izvēlieties Kredītlīnijas summu izmaksai un lietojiet Kredītlīniju

Ja tiks pieņemts lēmums piešķirt aizdevumu un Jūsu norēķinu konts ir Swedbankā, Citadele bankā vai PNB bankā, naudu savā bankas kontā saņemsiet 10 minūšu laikā (98% gadījumu) pēc Jūsu summas pieprasījuma izmaksai saņemšanas un apstiprināšanas Kimbi.lv darba laikā.

Ja Jūsu konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika.

Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Maksimālais iespējamais Kredītlīnijas apjoms ir 1500 EUR, un sava Kredītlimita ietvaros Jūs varēsiet aizņemties cik un kad būs nepieciešams

Kredītlīnijas pieteikuma izskatīšana, piešķiršana, pieprasītās naudas summas izmaksa un konta apkalpošana ir bez papildu maksas.

Ikmēneša aizdevuma likme ir 7% no izmaksātās naudas summas. Procenti tiks aprēķināti tikai par tām dienām, kad būsiet aizņēmušies naudu. Atcerieties! Ja Kredītlīnijas ietvaros pieejamo summu neesiet izmantojuši, par to nekas nav jāmaksā.

Maksājumus par Kredītlīnijas ietvaros izmantoto naudu Jūs variet veikt ar internetbankas starpniecību vai jebkurā bankas filiālē

Svarīgi! Veicot maksājumus ir nepieciešams norādīt Kredītlīnijas līguma numuru, lai mēs varētu identificēt maksājumu

Norēķinu rekvizītus Jūs variet atrast šeit

Ja jūtiet, ka nevarēsiet laikus veikt minimālo mēneša maksājumu, lūdzam, nekavējoties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu

Mūsu mājas lapas www.kimbi.lv sākuma lapas labajā augšējā stūrī spiežot uz pogas "Ieiet" un ievadot lietotāja e-pasta adresi un paroli, Jūs ieiesiet savā personīgajā Kimbi.lv profilā.

Mūsu mājas lapas www.kimbi.lv sākuma lapas labajā augšējā stūrī spiežot uz pogas "Ieiet" un nospiežot uz saites "Aizmirsu paroli", visa nepieciešamā informācija tiks nosūtīta uz Jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu vēlmēm un finansiālo labklājību, tāpēc esam ne vien kvalitatīvu pakalpojumu sniedzējs, bet arī pieredzējis padomdevējs alternatīvo finanšu pakalpojumu jautājumos. Lai izglītotu sabiedrību par atbildīgu aizņemšanos un personīgo finanšu plānošanas nozīmi, tika izveidota finanšu izglītības platforma www.aiznemiesatbildigi.lv.

Izglītības platforma sniedz atbildes uz būtiskākiem jautājumiem, kas saistīti ar aizdevuma noformēšanu, kredīta piešķiršanas noteikumiem un aizdevuma atmaksas procesu, kā arī pārējiem klientiem noderīgiem jautājumiem. Tas ir lielisks informācijas avots, kurā vienkopus pārskatāmā un viegli lasāmā veidā ir pieejama noderīga, kvalitatīva aktuāla informāciju gan par nozares jaunumiem, gan arī par personīgo finanšu plānošanu un aizņemšanos.

Izglītības platformas lietotājiem ir iespēja uzzināt par jaunākajām nozares aktualitātēm, kā arī saņemt vairāku profesiju pārstāvju – ekspertu – konsultācijas par dažādiem, ar nozari saistītiem jautājumiem. Aiznemiesatbildigi.lv platformas iniciatora – AS 4finance – mērķis ir nodrošināt individuālu pieeju katram patērētājam, palīdzēt izvērtēt aizdevēju, kā arī izglītot par atbildīgās aizņemšanās pamatprincipiem. Ar finanšu platformas palīdzību ir plānots uzlabot patērētāju izglītības līmeni, kā arī kopumā sniegt atbalstu nozares kvalitatīvai pilnveidošanai.
Kimbi.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. LAFPA ir sabiedriska un neatkarīga organizācija, kas apvieno 16 ārpus bankas uzņēmumus Latvijā. Asociācijas misija ir veidot uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi, ko pozitīvi novērtē patērētāji un tirgu uzraugošās institūcijas, respektējot ārpus bankas finanšu risinājumu sniegtās iespējas ikviena indivīda un sabiedrības brīvai un nodrošinātai attīstībai.

Rūpējoties par godprātīgu un drošu kreditēšanu, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri ir parakstījuši Labās prakses standartu. Tā mērķis ir veicināt uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi un uzlabot kredītu sniegšanas pakalpojumus.

Vienlaikus ar Labās prakses standarta apstiprināšanu asociācijas biedri vienojušies arī par Klientu hartu. Tajā ir izteikta biedru labas gribas apņemšanās, ko asociācijas biedri ievēro attiecībās ar saviem klientiem. Klientu hartā aprakstīta kārtība, kā asociācijas biedri rīkojas, izsniedzot aizdevumus, ja klientam radušās problēmas atmaksāt aizdevumu un ja klients vēlas iesniegt sūdzību.

Gadījumā, ja vēlaties saņemt papildu informāciju par savu tiesību aizsardzības iespējām, lūdzam ielūkoties: www.lafpa.lv